KURUMSAL

Metal ve saç işleme dalında hidrolik pres üretimi yaparak Avrupa’da markalaşan Presstek hizmet ağını daha da genişleterek, iç pazar için de kaliteli ve ileriye yönelik ürünler üretmeye başlamıştır. Kurulduğundan beri kaliteli makine üretimi yanı sıra verdiği hizmetle de her zaman müşterilerinin yanında olarak sorunlara çözüm bulmada müşterilerini desteklemektedir.

Presstek 2005 Yılından 2007 Yılları arasında Hidrolik presleri Avrupa’ya ihracat ederek işe başlamıştır. Presstek 1.Mayıs 2007 Yılında kendi üretimine başlayarak Press-Tek markası ile ağırlıklı Avrupa ülkesine pres ihracat ederek markalaşmıştır. Presstek Şimdiye kadar Avrupa ülkelerine 300 âdetin ürerinde değişik hidrolik pres üretmiştir

Presstek olarak; 30 Ton dan 1000 Tona kadar Sıvama presi, Motif verme presi, Gemi presi,
Desen presi, Beyaz eşya ve Otomotiv sektörü için üretim presi, Baskı presi, Saç işleme presi, Hidrolik Abkant presi, Kâğıt ve karton presi, Plastik sanayi presi, Toz sıkıştırma presi, Ütüleme presi ve değişik özel presler teknik personeller tarafından bilgisayar ortamında hazırlanarak, CE normlarında ürün analizi yapıldıktan sonra üretmektedir.

Misyonumuz

Kendi konusunda Dünyanın lider kuruluşları ile çalışarak; Tüm Dünya ve Türk endüstrisinin ihtiyaç duyduğu ürünleri kullanıma sunmak; sanayinin gelişimine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Endüstrinin ihtiyaç duyduğu hidrolik pres ürünlerini tek elden sunmak, pazar içindeki konumumuzu daha da güçlendirmektir.

Takım Çalışması

Kişilerin sınırlı başarıları ile yetinmek yerine bunları sentez edip büyük hedeflere ulaşabilme bizim için araç değil, amaçtır

Temel Değerlerimiz

Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

KURUMSALKURUMSALKURUMSAL