KALİTE

Biz Atölye Presleri, Tek sütunlu Presler, Çift Tek sütunlu Presler,4-Kolonlu Presler, Saç bükme Abkant Presleri, Gemi inşa Presleri ve Çeşitli özel Presler üretmekteyiz.

 

Bu şekilde biz "Prestek Makine & Import -Export" yeni adı ile kendimizi tanıtmak istiyoruz.

 

Bizim Presler Avrupa'da bir Almanya şirket aracılığıyla satıldı. İşbirliği anlaşmasını Prestek kendi isteği ile tek taraflı iptal etti. Sözleşmenin sona ermesinden sonra, biz ürünlerimiz de yenilikler ve yatırımlar yaparak, biz de böylece yurtiçinde ve yurtdışındaki pazarlama ağını genişlettik. Son 5 yıl içinde Avrupa'nın birçok yerinde Prestek adı ile yeni müşteri elde ettik ve müşteri memnuniyeti oluşturduk. Son 5 yıldır, yurtiçinde ve yurtdışında kendi markamızla satmaktayız.

 

Amacımız ürünlerimizin üretiminde yüksek kalite standartlarını sağlamak ve müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktır. Diş pazardan talep edilen Presler zaten bizim kalitemizi ve fiyat politikamızı defalarca başarıyla kanıtlamamızı göstermiştir.

 

Prestek; birçok piyasa analizleri yaptıktan sonra, özel üretim, yüksek kalite, zamanında teslim, çok iyi fiyatlarla ürünlerini sunarak bu konumda bulunmaktadır. Prestek sadece ismi için değil, Aynı zamanda yenilik ve kalitesi ile de ayakta duruyor.

 

Avrupa ve Asya'dan artan talepler, nedeniyle, Makine üretiminde projeler gözden geçirilmiş ve revize edilmiştir. Bu işbirliği sayesinde Prestek müşteri ‘sinin karlı olduğu farklı bölümlerde ve pozisyonda ürün Portföyünü genişletiyor. Prestek; hidrolik Presler ile ilgili, yeni fikirler ve ortaklıklar için her zaman açıktır.